• 0212 438 13 47

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Tıbbi malzeme distribütörü Ali Baba Pharma, Türkiye'de mal ve ilaç dağıtım, dağıtım ve dağıtımının en tanınmış ve tanınmış sağlayıcılarından biridir. Türkiye ve dünyanın her yerine en önemli ve önemli eczacılık ürünlerinin sağlanması ve dağıtımıyla ilgili deneyimli kadrosu ve tecrübeli personeli ile şirket, gururla tanınmış yurttaşlara gururla hizmet etmiştir. Şirket, Türkiye'nin yüksek kapasiteli mal depolama, ulaşım olanaklarının kullanımı ve modern teknoloji altyapısının kullanımı alanlarında dağıtımda hayati bir role sahip olan en modern dağıtım şirketlerinden biridir. Hane halkları tarafından gıda ürünleri, ilaçlar ve hijyene ihtiyaç duyulmaktadır.

Uluslararası Satış

Hastalara, uygun fiyatlarla uygun tedavi imkanları sağlayabilmek için 62 ülkede çok sayıda sağlık kuruluşu, eczane, hastane, uluslararası depo ve tedarikçilerle çalışmaktayız.

Klinik Çalışmalar

Klinik çalışmalar genellikle bir hastanede veya tıp merkezinde yapılır ve sağlıklı gönüllüleri veya hastaları içerir. Gönüllülerin veya hastaların çalışma boyunca hastanede veya merkezde kalması genellikle gerekli değildir; fakat ilacın etkileri üstün nitelikli personel tarafından yakından gözlemlenir ve takip edilir.

Klinik çalışmalara tedarikçi olarak, tüm prosedür çerçevesinde beklenti ve talepleri karşılıyoruz. Güçlü tedarikçi ağımız ile birlikte, istenilen ürün miktarını tek parti olarak sunabiliyor ve tüm tedarik süreci içerisinde gizlilik ilkesini koruyoruz.

Uluslararası İhaleler

Bir çok ülke sağlık bakanlıkları ile EKSİK LİSTESİ (SHORTAGE LIST) konusunda işbirliği içerisinde çalışmaktayız. İlgili Sağlık Bakanlıkları için her türlü ürün tedariğini hızlı bir şekilde ve rekabetçi fiyatlar ile yapmaktayız. Bakanlıkların bizden talep etmiş oldukları sevkiyat teminlerini eksiksiz sağlamaktayız.

İnsani Yardım

Ali Baba Pharma, bir çok İnsani Yardım Derneği ile uluslararası ve yerel projelerde her koşulda ihtiyacı olan hastalara ilaçlarını sağlamaktadır.

Ürünler ve
Ali Baba Pharma hizmetleri hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

Müşteri Temsilcisi