• 0212 438 13 47

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Alibaba Ecza Deposu

Alibaba Ecza Deposu Alibaba Pharma olarak, 2003 yılında İstanbul’da kurulduk. Farmasötik ve medikal alanına hizmet veren öncü kuruluşlardan biriyiz.

Sahip olduğumuz ‘İhracat Lisansı’ ile dünyanın hemen her yerine T.C Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız İhracat İzin Belgesi sayesinde ihracat yapabilmekteyiz.

Genç ve dinamik kadromuzla yalnızca ilaç alanında değil, medikal, kozmetik ve ıtriyat alanında da söz sahibiyiz.

Şirketimiz vizyonunu daraltmadan sürekli kendini yenileyerek yeni alanlarda hizmet vermeye çalışmaktadır. En aktif olduğumuz alanlar ise dermal dolgular, diyabetik test çubukları, insülin kalem iğneleri, anti-kanser, kardiyovasküler ve dermatolojik ilaçlar, hayvan sağlığı ilaçları, cilt bakım ürünleri, medikal sarf malzemelerdir.

Misyonumuz

Verimli ve disiplinli çalışarak, müşterilerimizin işlerini kolaylaştıran çözümler üretmek ve sıra dışı potansiyelleri geliştirerek zevkli, uyumlu bir çalışma zemini oluşturmak. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin gelişiminde öncü rol oynamak, hissedarlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma değer katmak.

Vizyonumuz

Müşteri ve tedarikçi memnuniyetinin üst düzeyde olmasını sağlayarak, iş ortaklarımızla uzun vadeli, sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Stratejik iş sahalarında sürekli yatırımlar yaparak bu iş kollarında iç pazarda sürekli lider pozisyonlarda olmanın yanı sıra global pazarlarda da önemli bir oyuncu haline gelmek.

Ürünler ve
Ali Baba Pharma hizmetleri hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

Müşteri Temsilcisi